Welcome slaves

Welcome slaves

Tuesday, December 10, 2013

Princezna vs. Domina aneb Jak se ke Mě máš chovat!

Rozhodla jsem se napsat tento článek a přiblížit vám tak můj pohled na tento rozdíl a tím pádem i větší Info o mém životním stylu. Koho to bude zajímat, jistě si to přečte pěkně až do konce.
Většinou mě kontaktují jen subíci se vzkazy typu „co vy jste jako Paní schopna nabídnout mě“ místo toho, aby mi hned v úvodu napsali o tom „co oni jsou schopni nabídnou Mě samotné“, rozhodla jsem se rozvést můj pohled a názor na věc zde.

První věc: Já tady nejsem od toho, abych vám nabízela nějaké služby! Vy jste tady od toho, aby jste Mě nabízeli vaše služby! Pokud víte o tom, že nejste schopni nic nabídnout, nemusíte se vůbec obtěžovat a psát mi maily nebo vzkazy jinde na internetu. Budu vám odteď pokaždé odpovídat stručně, ne-li jen odkazem na můj post z blogu, kde si přečtete, co konkrétně chci hned v úvodní zprávě od vás já znát! O žádnou slovní omáčku, lži a prázdné slova nestojím!

Druhá věc: Já nejsem profi domina! Takže mi nepište, že by jste rádi, abych vám jednorázově nakopala koule, uvěznila ve svém sklepě atd. Je mi jedno, co vy by jste rádi, protože v prvé řadě jsou na místě mé potřeby! Za odměnu, jsem ovšem ochotná odměnit i já vás. U mě na blogu nenajdete ceník za jednotlivé služby – BDSM praktiky apod. (Nemám nic proti profi dominám. Naopak ty, které to baví, já uznávám. Ty které to dělají jen pro peníze, neuznávám stejně jako ostatní lidi, kteří dělají nějakou práci jen proto, protože ví, že se v této branži točí hodně peněz. V samotném závěru je to z jejich strany jen herectví a přetvářka a nikdy svoji práci nedokážou dělat opravdu dobře i kdyby se snažili sebevíc. O herečky/herce nemá přeci nikdo zájem ani coby dominy, ani co by partnerky ve vanilkovém vztahu, ani coby přátele. Upřímnost a dělání věci s láskou a pro pobavení je to nejlepší, co může být! A od toho se pak odvíjí i samotná kvalita. Toť můj osobní názor.)

Třetí důležitá věc: Já jsem Princezna! Jsem přirozeně dominantní, sebevědomá a inteligentní mladá žena, která od vás očekává, že jí padnete k nohám, tak jak se sluší a patří. Já se vám nebudu přizpůsobovat, nemusím na vás čekat a ani se doprošovat. Od prosení, dokazování a plazení se u mých nohou jste tady vy! Nic vám nenabízím, protože očekávám, že vy budete s radostí, patřičnou oddaností a ochotou nabízet mě! Jak už jsem zmiňovala výše – jsem ochotná vás – poslušné, věrné a oddané otroky – krásně odměnit. ;)

Čtvrtá věc: Ti kteří ze začátku prosí o službu u Mě a po chvíli se odmlčí, budu po opětovném prosení o možnosti být u Mě ve službě – náležitě potrestáni. Nebaví Mě „otroci“, kteří několikrát přestanou sloužit z jakéhokoliv většinou vymyšleného důvodu a pak se opět ozývají s prosíkem, až když se to jim hodí. Tohle pro mě jsou individua, kteří si ani nezaslouží oslovovat je jako „otroci“. Opravdu Mě nezajímá uspokojování vašich potřeb – opět zdůrazňuji.

Pátá věc: Takže Princezna jako já čeká, až se budete předbíhat o to, stát se alespoň malou součástí mého božského života a tím naplnit i váš nicotní život. Očekávám, že vy mi budete nabízet sebe, coby otroky. Nebudu vám věnovat svůj drahocenný čas jen tak na prázdno. Na blogu, Twitteru i internetu jsou mé odkazy na wishlisty, nebo přímo posty na blogu, které odkazují na dárečky, které si přeji. Inspirace máte víc než si zasloužíte! Takže otázky typu „čím bych vám směl udělat radost?“ nejsou na místě. Protože pokud máte skutečně zájem mi sloužit, tak si přečtete alespoň celý můj blog, nebo minimálně mé nové články za poslední měsíc! 
Neustále se přesvědčuji o tom, že méně a méně subíků si skutečně zaslouží osobní setkáním, s někým jako jsem já. Bohužel, je to tak. Pomalu se ani nedivím finančním dominám, které odmítají setkání se svými otroky. Spousta z vás se ke mně neumí chovat, nečtou můj blog dostatečně a tím pádem ani neznají důležité informace o mě. A potom se divíte, že se nechci hned sejít s otrokem? K čemu by mi to bylo? K ničemu. Nejsem kurva, abych se s někým sešla jen proto, že by mě nalákal na peníze. Pokud si to myslíš, v tom případě jsi u mě na špatné adrese a zkus to jinde. Já se sejdu až teprve s takovým otrokem, který mi za to bude stát a bude „ověřený“! Je mi jedno, co si o tom kdo myslí - já jsem tu ta, co určuje pravidla a má právo si vybrat své rozhodnutí! Nestojí mi zatím za setkání nikdo kromě otroka prdelního ksichta, který mi byl věrný od mých 18 let - online. Už ho znám i osobně a ve službě reálné taktéž nezklamal. Berte si z něj vy rádoby otroci příklad, pokud na Mě budete chtít udělat nějaký pozitivní dojem. Klidně ho můžete kontaktovat a zeptat se ho na různé informace, které by vás zajímaly. Má už dost zkušeností v oblasti FinDom i FemDom a jeho otrocká láska ke Mě.. je nekonečná. ;)

Víc vás už nejsem schopna nakupovat do prdele k odhodlání, zamyšlení a tím, že jsem vás poučila o těchto faktech, tak snad mi konečně nebudete psát jen samé sračky, ale duchaplné slova, které mají nějakou otrockou váhu.

Jsem Bohyně, která si zaslouží vše, co chce! To si pamatujte!

No comments:

Post a Comment